+420 608 200 528 info@adakra.cz

LUBRICANTS. TECHNOLOGY. PEOPLE.

Důsledně se zaměřujeme na vysoce kvalitní maziva a související speciality. Vyvíjíme širokou škálu aplikací. FUCHS vyvíjí, vyrábí a prodává maziva a související speciality již více než 80 let – pro skutečně všechny oblasti aplikací a sektory. S více než 100 000 zákazníky a 60 společnostmi po celém světě je koncern FUCHS group největším nezávislým výrobcem maziv na světě.

Početný tým specialistů usilovně pracuje, aby byla zajištěna spokojenost našich zákazníků. Jakékoliv jsou jejich požadavky, vždy máme ideální mazivo pro jejich specifické aplikace a procesy. V našem vývojovém centru propojujeme mezioborové odborné znalosti rychle a efektivně –  každodenně pracujeme na inovativních řešeních  mazání-  každodenně pracujeme na inovativních řešeních mazání, abychom splnili požadavky dnešní i budoucí.

Maziva FUCHS znamenají výkonnost a trvalou udržitelnost, také bezpečnost a spolehlivost, efektivitu a úsporu nákladů. Představují slib: Technologie, která se vyplatí.

Veškeré požadavky EU jsou pro nás již mnoho let samozřejmostí. Výrobní sortiment obsahuje vysoce hodnotná maziva pro nejširší oblasti použití, od průmyslové po automobilovou, od stavebnictví až po zemědělství. Dlouholeté zkušenosti a trvalý dialog s uživateli nám pomáhají udržet špičkovou pozici v kvalitě výrobků, orientaci na zákazníka a v inovacích. Trvalé zvyšování úrovně kvality není pro firmu FUCHS cizí pojem. Filozofie kvality se promítá do všech vysoce výkonných produktů se značkou FUCHS – ve Váš prospěch. Důkazem toho je i fakt, že automobilka ŠKODA plní do nových vozů oleje značky FUCHS.

Produkty společnosti FUCHS mají nejvyšší kvalitu.

Základní produktové kategorie:

  • oleje a maziva pro automobily, zemědělské a stavební stroje
  • průmyslová maziva
  • potravinářská maziva
  • obráběcí, řezné a chladicí kapaliny
  • maziva pro motocykly a sportovní účely

Tel.: +420 608 200 528

E-mail :

OBCHODNÍ ODDĚLENÍ:     info@adakra.cz

                                                 kraus@adakra.cz

Účetní oddělení:                 krausova@adakra.cz